Forum zostało uruchomione!

Autor Wątek: Wprowadzenie - trochę o Windows 7  (Przeczytany 9403 razy)

winmaniak

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
Wprowadzenie - trochę o Windows 7
« dnia: Listopad 01, 2009, 09:30:38 am »
Postanowiłem, że zbiorę w tym artykule wszystkie najważniejsze informacje o Windows 7, będą to w sumie informacje najważniejsze według mnie, mam nadzieję, że dowiecie się czegoś nowego. Zacznę może od tego, że Windows 7 jest dostępny w sześciu wersjach: Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise i Ultimate. Osoby, które kupować będą nowe komputery, mogą właściwie spodziewać się takich wersji jak: Home Premium, Professional oraz Ultimate. Pewnie zawsze denerwowało was, że systemy operacyjne są narzucane, ale jest to spowodowane między innymi tym, by rozpowszechnić nowy system jak największej liczbie osób, a także dla tego, że nowe oznacza lepsza, systemy zainstalowane od razu przed zakupem są również też po to, ponieważ nie każdy umie taki system zainstalować, dlatego Ci, którzy umieją, muszą sobie albo przeinstalować, albo już przywyknąć do tego co jest. Windows 7 zostało stworzone dla różnych firm – trzeba o tym pamiętać, mowa tutaj o tych, które sprzedają komputery za 1700 zł, a także za tych, u których ceny dochodzą nawet do 10 000 zł. Różnica jest spora, najgorsze jest przystosowanie systemu to tych najtańszych, gdyż trzeba liczyć się z wymaganiami systemowymi.

pulkownik

• Nowy użytkownik
  • *
    • jak wyjść z pętli kredytowej
    • Email
Odp: Wprowadzenie - trochę o Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:55:51 am »
teraz wszędzie ta 8 ;/